Microsoft představil prosincové novinky v Game Passu. Nechybí značky Warhammer 40,000 nebo Final Fantasy
Novinka Microsoft představil prosincové novinky v Game Passu. Nechybí značky Warhammer 40,000 nebo Final Fantasy

Microsoft představil prosincové novinky v Game Passu. Nechybí značky Warhammer 40,000 nebo Final Fantasy

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

2. 12. 2021 16:15

O překvapivých novinkách pro službu Xbox Game Pass jsme informovali včera. Microsoft nicméně nijak nepolevuje, oznámeny byly další tituly, které se do knihovny zařadí během první poloviny prosince.

Reklama
Reklama

  • Microsoft prozradil, jaké hry zamíří do Game Passu v první polovině prosince
  • Od dnešního dne je v nabídce Lawn Mowing Simulator, Warhammer 40,000: Battlesector a mnoho dalších
  • První polovinu měsíce uzavře Among Us

První várka je k dispozici už od dnešního dne. V programu Game Preview se otevřely dveře do laboratoře kooperativní střílečky Ancient Vault Investigation Lab (ANVIL), postřeh prověří také akční adventura Archvale. Pokud se vám stýská po sekání trávy, potěší vás Lawn Mowing Simulator, kam nedávno dorazilo DLC Ancient Britain. Pro farmáře je zase připraveno Stardew Valley. Dnešní menu doplní Final Fantasy XIII-2, party titul Rubber Bandits a rychlá tahovka Warhammer 40,000: Battlesector. 

Je libo ještě jeden bizarní simulátor? Další v pořadí je totiž Space Warlord Organ Trading Simulator, kde se obchoduje s životně důležitými orgány, do Game Passu se zařadí 7. prosince. O den později si konečně přijdou na své milovníci série Halo, Master Chief se vrátí s podtitulem Infinite. Následovat bude anime bojovka One Piece Pirate Warriors 4, první polovinu prosince uzavře Among Us.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz