Xbox Game Pass obohatila first-person střílečka od studia Avalanche, za dva týdny ji doplní zástupy xenomorphů
Novinka Xbox Game Pass obohatila first-person střílečka od studia Avalanche, za dva týdny ji doplní zástupy xenomorphů

Xbox Game Pass obohatila first-person střílečka od studia Avalanche, za dva týdny ji doplní zástupy xenomorphů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

1. 12. 2021 10:20

Microsoft většinou informuje o novinkách ve službě Xbox Game Pass s jistým předstihem, čas od času ale udělá výjimku a věrné předplatitele překvapí. O jaké novinky jde tentokrát?

Reklama
Reklama

  • V nabídce služby Xbox Game Pass je nově k dispozici Generation Zero
  • V polovině prosince se zde objeví také Aliens: Fireteam Elite
  • Oba tituly podporují cross-platform hraní

První hrou je Generation Zero od Avalanche Studios. First-person střílečka se odehrává v osmdesátých letech na švédském venkově, kde však k velkému překvapení místních rednecků pobíhají bojoví roboti. Hra se nedávno dočkala updatu, který na konzolích Xbox Series odemyká 60 FPS a také cross-platform hraní s kamarády na PC. V Game Passu je k dispozici již nyní.

Jako další se hlásí kooperativní akce Aliens: Fireteam Elite, která vyšla teprve letos v srpnu. Xenomorphů je zřejmě víc, než se čekalo, hra tedy potřebuje nalákat další ozbrojence, aby trochu pročistili vzduch. Stejně jako v případě Generation Zero potěší předplatitele na PC i na konzolích, ovšem až 14. prosince. Tou dobou navíc začíná druhá sezóna s označením Point Defense, s níž se zpřístupní nový herní režim, zbraně a další bonusový obsah.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz