SnowRunner brzy přijede na konzole Xbox Series a PlayStation 5, upgrade bude zdarma
i Zdroj: Focus Entertainment
SnowRunner Novinka SnowRunner brzy přijede na konzole Xbox Series a PlayStation 5, upgrade bude zdarma

SnowRunner brzy přijede na konzole Xbox Series a PlayStation 5, upgrade bude zdarma

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

4. 4. 2022 17:32

Jsou to už téměř dva roky, co dorazil SnowRunner, povedený simulátor, který udělal radost všem hráčům se slabostí pro manipulaci s těžkou technikou. Studio Saber Interactive se nyní znovu hlásí o slovo s next-gen updatem.

Reklama

  • SnowRunner míří na konzole současné generace
  • Hra zde vyjde 31. května
  • Upgrade bude zdarma
  • Oznámení doprovází trailer

Vydavatelství Focus Entertainment potvrdilo, že SnowRunner brzy přijede i na konzole PlayStation 5 a Xbox Series X. Počítá se s podporou 4K rozlišení a 60 FPS, zatím však není jasné, jak hra poběží na Xbox Series S. V případě PS5 budou také využity možnosti ovladače DualSense, který náležitě dokreslí cestu náročným terénem.

Dobrou zprávou je, že mohou majitelé PS4 a Xbox One verzí upgradovat zcela zdarma. Termín vydání je stanoven na 31. května.

SnowRunner si minulý rok proklestil cestu také na konzoli Nintendo Switch, kam přivezl cenný náklad v podobě kompletního bonusového obsahu. Pokud o hře váháte, můžete si přečíst pochvalnou recenzi od Zdeňka, kterého simulátor velmi potěšil.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz