Šíleně rychlá akce Neon White potěší všechny speedrunnery. Hra za pár dní dorazí na PS4 a PS5
i Zdroj: Angel Matrix / Anapurna Interactive
Novinka Šíleně rychlá akce Neon White potěší všechny speedrunnery. Hra za pár dní dorazí na PS4 a PS5

Šíleně rychlá akce Neon White potěší všechny speedrunnery. Hra za pár dní dorazí na PS4 a PS5

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 12. 2022 10:12

Pokud netrpělivě přeskakujete rozhovory s NPC postavami a ve vysokém tempu běžíte vstříc závěrečným titulkům, pak se zřejmě řadíte mezi sortu lidí s diagnózou speedrunnig. V takovém případě by vás mohla zajímat letošní novinka Neon White.

Reklama

  • Neon White už 13. prosince dorazí na konzole PS4 a PS5
  • Hra se nominovala ve třech kategoriích na letošních The Game Awards

Premisa hry je celkem prostá. Pekelný zabiják White soupeří s dalšími maníky z oboru o šanci prožít zbytek života v nebi. Jak ale napovídá přiložená ukázka, o příběh tady rozhodně nejde. 

Hlavním úkolem je co nejrychleji proběhnout připravenou úrovní. Výrazně pomohou kartičky, které odemykají konkrétní dovednosti. Ty jsou naprosto zásadní, například Elevate umožní povyskočit a dostat se k nějaké té zkratce. Žádná z dostupných karet však v ruce nevydrží věčně, klíč k úspěchu najdete v jejich chytré kombinaci.

Hra již vyšla na PC a konzoli Nintendo Switch, od 13. prosince bude dostupná také na PS4 a PS5. Na novější mašině od Sony zvládne až 120 FPS, autoři zajistili také podporu funkcí ovladače DualSense. 

Už jen letošní nominace v rámci The Game Awards napovídají, že hra rozhodně stojí za pozornost. Novinka bojuje o cenu za nejlepší nezávislý počin, nejlepší indie debut a nejlepší akční hru. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz