Nově oznámená střílečka Warstride Challenges je splněným snem všech speedrunnerů
i Zdroj: Focus Entertainment
Novinka Nově oznámená střílečka Warstride Challenges je splněným snem všech speedrunnerů

Nově oznámená střílečka Warstride Challenges je splněným snem všech speedrunnerů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 4. 2022 09:30

Máte chuť na FPS akci v rychlém tempu? Tak to máte štěstí. Společnost Focus Entertainment totiž oznámila šílenost jménem Warstride Challenges, která pečlivě prověří váš postřeh.

Reklama

  • Focus Entertainment oznamuje Warstride Challenges
  • Frenetická FPS přinese souboj o čas
  • 19. dubna vstoupí do režimu předběžného přístupu

Studio Dream Powered Games se nezdržuje zbytečnostmi, v případě Warstride Challenges totiž sází na vskutku jednoduchý koncept. Vaším úkolem je proběhnout danou úrovní a cestou odkráglovat pár desítek démonů. Ano, je to skutečně takto prosté.

Pokud jste si již pustili přiloženou ukázku, asi už jste pochopili, že důležitou roli hraje čas, ve skutečnosti jde totiž o jakýsi podivný závod. Autoři připravují krkolomné dráhy, zároveň ale spoléhají na kreativce z komunity. Můžete si totiž vytvořit vlastní úrovně a podělit se o ně s dalšími hráči. V záběrech je vidět i režim Nemesis, což je v podstatě forma multiplayeru, při průchodu se potkáte s duchy, kteří reprezentují počínání vašich kamarádů.

Warstride Challenges odstartuje už 19. dubna, kdy dojde na spuštění předběžného přístupu na Steamu, zatím není známo, za jak dlouho doběhne do plné verze.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz