SIE Santa Monica potvrzuje, že God of War Ragnarök vyjde během letošního roku
i Zdroj: Sony Interactive Entertainment
God of War: Ragnarok Novinka SIE Santa Monica potvrzuje, že God of War Ragnarök vyjde během letošního roku

SIE Santa Monica potvrzuje, že God of War Ragnarök vyjde během letošního roku

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

28. 3. 2022 09:32

Začátek roku byl poměrně úrodný, dostala se k nám celá řada zajímavých titulů, na které mnozí netrpělivě čekali. Následující měsíce sice působí o něco chudším dojmem, do konce roku bychom se však měli dočkat dalších zásadních her, a to včetně God of War Ragnarök.

Reklama
Reklama

  • Komunitní manažerka potvrdila, že Ragnarök vyjde letos
  • Svěřila se v příspěvku na Twitteru

Novinář Jason Schreier již avizoval, že se Kratos skutečně vrátí během letošního roku, odklad je údajně velmi nepravděpodobný. To samé nyní potvrzuje i studio SIE Santa Monica.

Ke hře se v příspěvku na Twitteru vyjádřila komunitní manažerka známá pod přezdívkou Blue Owlz: Medic. Podle ní Ragnarök opravdu stihne vyjít letos. Sdělení je velmi krátké a přímočaré, fanoušky ale zajisté potěší. 

Hra ostatně měla vyjít už v minulém roce, studio ale v červnu oznámilo, že došlo k odkladu, aby byl zachován klid a pohoda uvnitř týmu. Následně se ozval Christopher Judge (dabér Krata), který přiznal, že za zpoždění může hlavně on. Podstoupil totiž operaci kolene, zad a také výměnu kyčelních kloubů. Vývojáři tedy museli počkat, až se plně uzdraví.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz