PlayStation znovu potvrzuje, že by God of War: Ragnarok měl vyjít ještě letos
God of War: Ragnarok Novinka PlayStation znovu potvrzuje, že by God of War: Ragnarok měl vyjít ještě letos

PlayStation znovu potvrzuje, že by God of War: Ragnarok měl vyjít ještě letos

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

17. 1. 2022 12:26

Společnosti Sony a PlayStation znovu ujistily fanoušky hack’n’slash ságy God of War, připravované pokračování s podtitulem Ragnarok by skutečně mělo vyjít ještě během letošního roku. Tvrdí to oficiální seznam 22 her, na které by se majitelé konzolí PlayStation měli těšit v roce 2022.

Reklama
Reklama


Zmínky o datu vydání Ragnaroku se objevily už na konci minulého roku, kdy se objevil záznam s datem vydání 30. září 2022. Nešlo ale o nic oficiálního a dost dobře se mohlo jednat jen o placeholder. Dnešní informace ale pochází od naprosto oficiálního zdroje, PlayStation totiž fanoušky láká na nabitý rok 2022 a sestavil seznam titulů, které letos vyjdou.

Samozřejmě se v něm objevují ostatní exkluzivity v čele s Horizon: Forbidden West a Gran Turismo 7, které ale mají konkrétní datum vydání. Osud God of War: Ragnarok byl zatím zastřen tajemstvím a nebylo jasné, jestli se vůbec počítá s letošním vydáním. Seznam ale uvádí, že studio Sony Santa Monica skutečně míří na blíže nespecifikované datum v letošním roce. Kdo ví, třeba se skutečně dočkáme už na konci září.

Výčet mimochodem připomíná celou řadu zajímavých titulů. Letos si snad zahrajeme Ghostwire: Tokyo, Stray, Gotham Knights, Suicide Squad: Kill the Justice League nebo třeba Tchia.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz