Sega si zaregistrovala ochrannou známku Sonic Frontiers
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Sega si zaregistrovala ochrannou známku Sonic Frontiers

Sega si zaregistrovala ochrannou známku Sonic Frontiers

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

9. 11. 2021 08:30

Už nějaký čas se proslýchá, že si v příštím roce přijdou na své fanoušci ježka Sonica. Poslední informace naznačují, jak by se chystaná hra mohla jmenovat.

Reklama
Reklama

  • Další hra s modrým ježkem zřejmě ponese název Sonic Frontiers 
  • Údajně bude zasazena do otevřeného světa
  • Spekulace poukazují na inspiraci Zeldou

Původně se mluvilo o názvu Sonic Rangers, ten se omylem dostal do tiskové zprávy, kterou rozesílala samotná Sega. Zdá se ale, že bylo označení pozměněno. Vyšlo totiž najevo, že si společnost zaregistrovala ochrannou známku Sonic Frontiers.

Název navíc sedí s únikem, k němuž došlo před třemi týdny. Pod stejným označením byla na Redditu popsána hra, která se údajně odehrává v otevřeném světě, přičemž značně připomíná The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

A s tím souhlasí i výpověď testera, který ve hře dokonce strávil nějaký čas. Nad rámec dodal, že titul nabídne hned několik hratelných postav, rychlost pohybu po světě budou prý ovlivňovat různé povrchy. Do vývoje navíc údajně teče spousta peněž. 

Všechny zmíněné informace je potřeba brát s velkou rezervou. Ať už se nový Sonic bude jmenovat jakkoliv, do cíle by měl doběhnout někdy během příštího roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz