Od chystaného Sonica si autoři hodně slibují, jeho význam přirovnávají k Sonic Adventure
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Od chystaného Sonica si autoři hodně slibují, jeho význam přirovnávají k Sonic Adventure

Od chystaného Sonica si autoři hodně slibují, jeho význam přirovnávají k Sonic Adventure

Radek Raudenský

Radek Raudenský

22. 6. 2021 17:18

Na streamu Segy věnovanému obsahu ze světa Sonica jsme se dočkali i odhalení nové plnohodnotné Sonic hry. Na tu fanoušci čekají už dlouho, a vzhledem k tomu, jak byl trailer koncipován, si bohužel ještě nějakou chvíli počkají. Samotní vývojáři ale do projektu vkládají velké naděje.

Reklama

  • Vývojáři doufají, že nadcházející Sonic titul přinese pro celou sérií důležitý mezník
  • Má položit základy stejně, jako to udělal titul Sonic Adventure

V rozhovoru pro magazín Sonic Stadium totiž Takaši Iizuka tvrdí, že chtějí s nadcházejícím Sonicem vytvořit mezník pro celou franšízu, který by měl položit základy pro budoucí hry a projekty, stejně jako to udělala Sonic Adventure.

„Sonic Adventure po svém vydání položila základy pro dalších 20 let Sonic her, tudíž doufám, že se to stejné podaří novému titulu, který vyjde příští rok,“ tvrdí Iizuka. „Jelikož je tento titul v polovině vývoje, nemohu o ničem mluvit, ale chci říct, že náš vývojářský tým pracuje na tom, aby udělali něco nového.“

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz