Sci-fi survival Icarus od tvůrce DayZ potkal odklad na listopad
Icarus Novinka Sci-fi survival Icarus od tvůrce DayZ potkal odklad na listopad

Sci-fi survival Icarus od tvůrce DayZ potkal odklad na listopad

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

31. 7. 2021 09:55

Kooperativní survival Icarus od Deana Halla nám byl detailněji představen v dubnu letošního roku. Autor DayZ a bývalý člen Bohemia Interactive se po boku svého studia RocketWerkz rozhodl pro vyobrazení nehostinného prostředí, ve kterém je hráč nepřetržitě konfrontován s omezeným časem na průzkum planety. Hra měla původně dorazit už polovině srpna, novější zpráva však značí, že se tak stane až během listopadu.

Reklama
Reklama

  • Sci-fi survival Icarus se odkládá ze srpna na listopad
  • V rámci získaného času nabídnou vývojáři přístup do betaverze

Dean Hall odklad svého nového titulu opodstatnil tím, že zkušenost s DayZ ho přivedla k uvědomění, že doba vývoje nemá striktně vycházet z firemních cílů, ale měla by především reflektovat aktuální stav vývoje. Právě ten je podle zakladatele studia mírně pozadu, vzhledem k čemuž potvrdil, že hra bez dalšího upřesnění dorazí v listopadu letošního roku. Na druhou stranu, pro zkrácení našeho času má studio v plánu šestici beta víkendů, z nichž první proběhne už koncem srpna.

Sci-fi survival Icarus od tvůrce DayZ potkal odklad na listopad

Icarus, jenž byl původně plánován jako free-to-play titul, byl na veřejnosti poprvé ukázán při příležitosti PC Gaming Show 2020. Jak bylo však upřesněno minulý měsíc, studio nakonec upřednostní standardní platební model, a úvodní kapitolu příběhu tak na trh dodá s cenou 30 dolarů. Zbylá část kapitol bude následně dávkována ve formě placených DLC.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz