Hrej.cz Novinka

Rocket League představuje NASCAR balíček. Trojice aut se inspiruje reálnými vozy ze závodních okruhů

radek-raudensky
Radek Raudenský
4. 5. 2021 13:47 Sdílej:

Předminulý týden jsme vás informovali o příchodu Lamborghini Huracan STO do Rocket League, což byl vcelku nečekaný výsledek spolupráce studia Psyonix se známým výrobcem automobilů. Akce je už u konce a na řadě je tak dříve předesílaná spolupráce s organizátory NASCAR.

Reklama
Reklama

  • Rocket League blíže představuje spolupráci s NASCAR
  • Balíček tří aut do hry dorazí 6. května
  • Vyjde na 2 tisíce kreditů

Akce je opět spojená s limitovanými skiny pro naše vozidla, přičemž tvůrci přináší rovnou trojici balíčků. Ty jsou inspirovány vozidly z reálného NASCAR, dočkáme se Fordu Mustang, Chevroletu Camaro a Toyoty Camry.

Ford Mustang přinese trojici barevných variant s potisky Roushe Fenwaye, Stewart-Haase a Team Penske. Chevrolet Camaro se může pyšnit barvami Chipa Ganassiho, Richarda Childresse, Hendrick Motorsports a Richard Petty Motorsports. Nakonec přichází i Toyota Camry s polepem Joe Gibbsiho a 23XI Racing. Celý balíček ještě doplňuje polep NASCAR x Rocket League a licencované závodní pneu Goodyear .

Na rozdíl o Lamborghini jsou všechna vozidla součástí jednoho balíčku NASCAR Fan Pack, který vyjde na 2 tisíce kreditů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz