Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Riot Games tvoří vlastní karetní hru
Hrej.cz Novinka

Riot Games tvoří vlastní karetní hru

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 10. 2019 09:25 1
Reklama
Reklama

S novinkami od Riot Games jsme rozhodně neskončili. Studio se totiž do vývoje nových titulů pustilo s takovou vervou, že během livestreamu naplno oznámilo další titul, a to Legends of Runeterra, kompetitivní karetní hru ze světa League of Legends.

I když se zdá, že trh s karetními hrami si vystačí s Hearthstonem, Riot Games si to očividně nemyslí. Proto vytváří vlastní adaptaci, do které zasadí hrdiny, postavy a další stvoření z celé Runeterry, tedy světa League of Legends. Potkáme tak mnoho známých, ale i neznámých tváří.

Hra nabídne širokou škálu různých vizuálních efektů a i gameplay bude obohacený o několik vychytávek, jako například vylepšování šampiónů. Karty budeme moct získat za pouhé hraní, samozřejmě si ale budeme moct balíčky kupovat i za reálné peníze. Uzavřené beta testování by mělo začínat již brzy, pro účast se musíte zaregistrovat na oficiálních stránkách.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz