Return to Monkey Island příští týden skutečně vyjde i na konzole PlayStation 5 a Xbox Series
i Zdroj: Terrible Toybox
Return to Monkey Island Novinka Return to Monkey Island příští týden skutečně vyjde i na konzole PlayStation 5 a Xbox Series

Return to Monkey Island příští týden skutečně vyjde i na konzole PlayStation 5 a Xbox Series

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

2. 11. 2022 09:03

Včera jsme vás informovali o tom, že se povedená adventura Return to Monkey Island dostane do nabídky předplatného Xbox Game Pass. Podivoval jsem se nad tím, že byla v seznamu uvedena i konzole, kde hra kromě Switche potvrzena nebyla. To už ale neplatí, vydavatel Devolver Digital potvrdil, že hra 8. listopadu vyjde i na Xbox Series a PlayStation 5.

Reklama

  • Return to Monkey Island vyjde 8. listopadu na Xbox Series a PlayStation 5

V úterý se tedy poslední kapitola putování legendárního piráta Guybrushe Threepwooda a jeho (ne)přátel podívá i na další platformy. Pokud máte k adventurám alespoň trochu blízko, rozhodně byste ji neměli minout. Jde totiž o zábavnou, kouzelnou a citlivě nadesignovanou záležitost vhodnou pro nostalgické fanoušky prvních dílů i nováčky.

Dle pár recenzí ze Switche je navíc hra i s konzolovým rozvržením v pohodě hratelná, i když se na PlayStationu a Xboxu musí obejít bez dotykového ovládání. Jen škoda, že hra zároveň nevyjde i na Xbox One a PlayStation 4, protože rozhodně nemá kdovíjaké nároky na hardware.

Zmíněného 8. listopadu se každopádně objeví v nabídce Game Passu, a to i na počítačích a v Cloudu. Zatím nebyla oznámena cena v klasické distribuci, na Switchi ale hra stojí 620 korun.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz