Remake Knights of the Old Republic mění vývojáře, naznačuje zpráva vydavatele Embracer Group
i Zdroj: Twisted Voxel
Novinka Remake Knights of the Old Republic mění vývojáře, naznačuje zpráva vydavatele Embracer Group

Remake Knights of the Old Republic mění vývojáře, naznačuje zpráva vydavatele Embracer Group

Radek Raudenský

Radek Raudenský

19. 8. 2022 10:51

Minulý měsíc přinesl magazín Bloomberg zprávu o nepříznivém vývoji událostí okolo remaku Knights of the Old Republic. Studio Aspyr, které na hře pracovalo po několik let, vyhodilo po prezentaci ukázkové verze hry dva vysoce postavené vývojáře a projekt měl být pozastaven. Jak ale naznačuje zpráva vydavatele Embracer, KOTOR stále žije.

Reklama
Reklama


Velký vydavatel, který vlastní studio Aspyr, totiž ve své finanční zprávě potvrdil problémy s jedním ze svých AAA projektů. „Jeden z našich AAA projektů byl předán do jiného studia v rámci společnosti. Na základě tohoto přesunu se neočekává žádný odklad. K tomuto rozhodnutí došlo, aby byla zaručena kvalita titulu,“ píše vedení.

I když je zpráva velice obecná a nezmiňuje žádný konkrétní titul, s velkou pravděpodobností jde o remake KOTOR, o kterém informoval Bloomberg. Není jasné, ke komu vývoj nakonec přešel, spekuluje se o studiu Saber Interactive, které mělo s vývojem od začátku pomáhat. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz