Razer představil RGB respirátor
Novinka Razer představil RGB respirátor

Razer představil RGB respirátor

Radek Raudenský

Radek Raudenský

13. 1. 2021 11:22 2
Reklama
Reklama

Je to už rok, co se i lidé mimo zdravotnictví či další obory museli naučit žít s rouškou či jinou ochranou obličeje. S masivním rozšířením této pomůcky se tak pochopitelně objevila i spousta firem, které obyčejné roušky či respirátory přetransformovaly do high-end módních doplňků. Mezi ně se nově řadí i Razer.

Tato společnost tvořící příslušenství pro hráče vyrábí "obyčejné" roušky už několik měsíců a jak ve videu tvrdí, rozdala jich už více než milion. Pro ty, kteří ale chtějí něco více, se připravuje a nadále testuje koncept masky Project Hazel. Tento respirátor disponuje ochranou N95 díky speciálním filtrům, které je možné vyměnit.

Výměnu vzduchu obstarává dvojice ventilátorů se Smart Pods, které regulují množství vzduchu v masce. Nebyla by to ale maska od Razeru, aby nepřinesla něco navíc. V masce je tak umístěn mikrofon a technologie VoiceAmp, která zesiluje hlas uživatele tak, aby jej bylo lépe slyšet. Okolí obou ventilátorů je pak osvětleno RGB kruhy.

Maska se neustále testuje, není tedy zatím jasné, jakou výdrž baterie maska nabídne ani kolik bude ve výsledku stát.

Razer představil RGB respirátor

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz