Ratchet předvádí palebný arzenál. Nepřátele můžete proměnit v kostku ledu
Ratchet & Clank: Rift Apart Novinka Ratchet předvádí palebný arzenál. Nepřátele můžete proměnit v kostku ledu

Ratchet předvádí palebný arzenál. Nepřátele můžete proměnit v kostku ledu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

19. 5. 2021 09:15

Méně než měsíc nás dělí od vydání animáku z dílny Insomniac Games. Ratchet s Clankem již v několika ukázkách naznačili, co lze od Rift Apart očekávat, v posledním traileru se zaměřují na palebný arzenál.

Reklama
Reklama

  • Trailer ukazuje nápadité zbraně
  • I tentokrát dojde na zajímavé efekty
  • Hra vyjde 11. června

Právě zbraně se evidentně postarají o velkou zábavu, stejně jako tomu bylo v případě remaku z roku 2016. V ukázce je vidět Buzz Blades, rychlopalný Blackhole Storm, brokovnice The Enforcer, blesky metající Lighting Rod nebo Cold Snap, který z neřádů udělá kostku ledu. NegaTron Collidor pak umí vyslat spalující paprsek.

Začátek ukázky je věnován pomůcce Rift Tether, zdejší variaci na grappling hook, s níž se Ratchet může přenést na místa v určitém dosahu. Phantom dash zase umožňuje pohotové uhýbání útokům nepřátel.

Ratchet and Clank: Rift Apart již zamířil do lisoven, dá se tedy předpokládat, že jde vše podle plánu a hra skutečně vyjde v avizovaném termínu, tedy 11. června.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz