Rainbow Six Extraction hlásí tři miliony hráčů, dnes se otevírá Buddy Pass
Rainbow Six Extraction Novinka Rainbow Six Extraction hlásí tři miliony hráčů, dnes se otevírá Buddy Pass

Rainbow Six Extraction hlásí tři miliony hráčů, dnes se otevírá Buddy Pass

Radek Raudenský

Radek Raudenský

27. 1. 2022 17:40

Před týdnem jsme se od Ubisoftu dočkali spin-offu Rainbow Six Siege s podtitulem Extraction. Hra nás od tradičních přestřelek zavedla do postapokalyptické budoucnosti, kde musí speciální jednotky splnit těžké úkoly v zamořeném prostředí. A že oněch jednotek nebylo málo. Nyní to vypadá, že se novince docela dobře daří.

Reklama
Reklama

  • Spin-off R6S hlásí miliony hráčů
  • I když je hra přístupná v rámci XGP, jde o obrovský úspěch
  • Ode dneška mohou vlastníci plné verze pozvat až dva kamarády

Hra očividně zaujala, nejspíše i díky umístění v rámci Xbox Game Pass, díky čemuž si Ubisoft může připsat tři miliony hráčů. Samozřejmě, jak už zmiňujeme, rozhodně nejde o číslo reflektující prodeje. Je velice pravděpodobné, že velká část hráčů si hru vyzkoušela skrze předplatitelskou službu.

I tak jde ale pro podobnou hru o velký úspěch a je možné, že se tím pádem ještě rozšíří. Od dnešního dne vývojáři zpřístupňují Buddy Pass až pro dva kamarády, díky tomu mohou dva vaši spoluhráči hrát Extraction až 14 dní zcela zdarma. Do hry jsme se sami pustili a ve trojici Radek, Tadeáš a Mirek jsme se shodli na velmi dobré známce. Co vy říkáte na Rainbow Six Extraction? 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz