Ubisoft prozradil, v jakém rozlišení a snímkové frekvenci poběží Rainbow Six Extraction na konkrétních konzolích
i Zdroj: Hrej.cz
Rainbow Six Extraction Novinka Ubisoft prozradil, v jakém rozlišení a snímkové frekvenci poběží Rainbow Six Extraction na konkrétních konzolích

Ubisoft prozradil, v jakém rozlišení a snímkové frekvenci poběží Rainbow Six Extraction na konkrétních konzolích

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 1. 2022 19:41

Je na čase zkontrolovat výbavu, vyčistit zbraně, doplnit granáty a lékárničku. Už příští týden totiž vypukne válka s mimozemským parazitem v Rainbow Six Extraction. Ubisoft nyní s dostatečným předstihem prozrazuje, jak se bude novinka hýbat na různých strojích.

Reklama
Reklama

  • Na konzolích nové generace dosáhne Extraction na 4k rozlišení a 60 FPS
  • PlayStation 4 a Xbox One zvládnou 1080p a 30 FPS
  • PC verze nabídne až 120 FPS

Detaily přinesl server MR1st, který vyzpovídal technického ředitele. Bruno Lalonde prozradil, co mohou čekat majitelé konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X, zde se cílí na 4K rozlišení a 60 snímků za sekundu. V případě mašin minulé generace je potřeba počítat s jistými kompromisy, hráči se budou muset spokojit s 1080p při 30 FPS. Na detaily k verzi pro konzoli Xbox Series S se bohužel zapomnělo. 

PC verze pak logicky odpovídá výkonu konkrétního počítače, Lalonde v této souvislosti přislíbil, že highendová sestava dosáhne až na 120 FPS, minimální nároky splňuje kombinace i5-4460 / Ryzen 3 1200 a GTX 960 / RX 560. Bližší detaily najdete v přiloženém článku.

Během minulého týdne bylo oznámeno, že kooperativní střílečka hned v den svého vydání zamíří do nabídky služby Xbox Game Pass, o bratry ve zbrani tedy zřejmě nebude nouze. Ubisoft navíc připravil buddy pass systém. Pokud si hru zakoupíte, automaticky obdržíte dvě pozvánky pro vaše kamarády, kteří vám celé dva týdny mohou krýt záda, aniž by sami museli Extraction pořídit. Hra navíc podporuje cross-platform multiplayer, pozvánky lze distribuovat nehledě na platformu. Rainbow Six Extraction vyjde 20 ledna.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz