Hrej.cz Novinka

PS verze CoD obdrží další exkluzivní obsah

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
8. 11. 2020 12:15 Sdílej:
Reklama
Reklama

Několik týdnů nazpět zveřejnil oficiální blog PlayStationu zprávu, že Call of Duty: Black Ops Cold War nabídne na PS4 i PS5 časově exkluzivní režim Zombies Onslaught. K této zprávě se nově přidává i informace o dalším dodatečném obsahu pro majitele konzolí od Sony.

Nově zveřejněný exkluzivní obsah čítá: +25 % zkušenostních bodů vaší zbraně při hře v partě, exkluzivní přístup k pravidelným měsíčním eventům se ziskem dvojnásobných zkušeností, pětici dodatečných tierů, které přeskočíte při zakoupení Battle Pass Bundlu za 20$, a nakonec 2 extra loadout sloty. Suma sumárum, přítomná vylepšení zajišťují výhody z hlediska rychlosti odemykání nového vybavení a postupu hrou.

Vzhledem k tomu, že Black Ops Cold War podporuje cross-platform multiplayer, není asi nikterak překvapivé, že majitelé zbylých platforem, nejsou výhodami PS hráčů nikterak potěšeni. Své rozhořčení koneckonců dávají vědět na rozličných fórech i pod uvedeným videem. Nakolik se však tyto změny nakonec ukážou jako určující, to se dozvíme už brzy.

Call of Duty: Black Ops Cold War vychází 13. listopadu na PC, Xbox One, Xbox Series a PS4. Verze pro PS5 bude dostupná od 19. listopadu. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz