První epizoda seriálu Halo je dispozici zdarma na YouTube
i Zdroj: Paramount Pictures
Halo Novinka První epizoda seriálu Halo je dispozici zdarma na YouTube

První epizoda seriálu Halo je dispozici zdarma na YouTube

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

1. 4. 2022 12:28 1

Prvního dubna tradičně studia i herní média chystají na nepozorné hráče různé vtípky, filmový gigant Paramount ale přinesl příjemný bonus, který jako vtip jen vypadá. Na YouTube totiž zveřejnil kompletní první epizodu seriálu Halo. Ten tedy můžete “ochutnat” bez nutnosti pořizování jakéhokoliv předplatného.

Reklama
Reklama

  • První epizodu Halo můžete zdarma zhlédnout na YouTube
  • V Čechách je však potřeba VPN

Epizoda se objevila přímo na kanálu Paramount Plus a nabízí podívanou v maximálním rozlišení FullHD. První epizoda otevírá seriálový příběh Master Chiefa a ukazuje, co studio s bohatým rozpočtem dovedlo.

Problémem může být, že video není oficiálně dostupné v České republice. Pochopitelně ale existují metody, jak toto omezení obejít. Paramount chce zjevně nalákat další diváky k předplatnému Paramount+, které nedávno spustil. U nás nicméně dostupný není, nahradit by ho měla streamovací služba SkyShowtime, plánovaná na letošní rok.

Seriálové Halo je v zahraničí hodnoceno spíše průměrně, například na českém agregátoru hodnocení ČSFD ale drží solidní skóre 72 %

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz