Pro Clubs ve FIFA 22 vám umožní hrát za ženy ve smíšených týmech
FIFA 22 Novinka Pro Clubs ve FIFA 22 vám umožní hrát za ženy ve smíšených týmech

Pro Clubs ve FIFA 22 vám umožní hrát za ženy ve smíšených týmech

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

3. 8. 2021 17:43

Zatímco FIFA 16 poprvé přinesla ženský fotbal jako takový a FIFA 20 poprvé přinesla hraní za ženské hráčky do smíšených týmů v multiplayeru, FIFA 22 konečně přináší fotbalistky i do multiplayerového režimu Pro Clubs.

Reklama
Reklama

  • V Pro Clubs ve FIFA 22 budete moct hrát i za ženy
  • Vzniknou tak smíšené týmy

Dosud se hráčky proháněly po klasickém, velkém hřišti pouze v režimu výkop. Novinka přinese možnost vytvořenou hráčku využít v zápasech 11 proti 11. Režim Pro Clubs spočívá v zápasech dvaadvaceti živých hráčů proti sobě, při kterých každý ovládá svou vlastní hvězdu. Dosud mohly být tyto zápasy jen čistě mužské.

Zatím není jasné, zda konečně půjdou hrát i online přáteláky s ženskými nároďáky, případně zda společnost EA Sports neuvažuje o zařazení ženského klubového fotbalu nebo speciálních kartiček do Ultimate Teamu. Tyto výsady zatím zůstávají mužskému fotbalu.

Letošní ročník obecně podniká další kroky vstříc ženskému fotbalu. V týmu komentátorů se například, v roli experta přímo na stadionu, objeví bývalá anglická reprezentantka Alex Scott. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz