Připomínka: Hráči na PlayStationu už mohou zkoušet Call of Duty: Vanguard v režimu Champion Hill
Novinka Připomínka: Hráči na PlayStationu už mohou zkoušet Call of Duty: Vanguard v režimu Champion Hill

Připomínka: Hráči na PlayStationu už mohou zkoušet Call of Duty: Vanguard v režimu Champion Hill

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

28. 8. 2021 10:10 1

Multiplayerový test pro majitele PS4 a PS5, jenž byl vývojáři Call of Duty avizován na počátku týdne, již oficiálně započal. Hráči, kteří se do něj rozhodnou do konce víkendu naskočit, mohou do nejmenšího detailu vyzkoušet režim Champion Hill, tvořící nadstavbu a evoluci staršího režimu Gunfight.

Reklama
Reklama

  • První test multiplayeru Call of Duty Vanguard je na PlayStationu Storu již k dispozici
  • Vyzkoušet si můžete režim Champion Hill, a to až do nedělního večera

Exkluzivní test Champion Hill je všem hráčům na PlayStationu k dispozici až do nedělních 19:00. Jak jsme předesílali už při jeho úvodním představení, hráči se na rozlehlejší pětidílné mapě uspořádají do dvojic, popř. trojic, načež budou v rámci dílčích území soupeřit s jednou další skupinou pro postoupení do dalšího kola pomyslného turnaje. Podobně jako u komornějšího Gunfight mají týmy kromě vzájemného vybíjení prostor i k vylepšování zbraní, výzbroje nebo perků.  

Otevřená beta, která zpřístupní i zbylou část multiplayeru, bude na PlayStationu spuštěna od 10. do 13. září. Zbytek platforem, tedy PC i Xbox, bude do otevřeného testu s podporou crossplaye zapojen od 16. září pro držitele předobjednávek a od 18. září kompletně všem. Definitivní konec testování nastane 20. září, tedy přibližně dva týdny před vydáním plné verze, jejíž kampaň byla představena na Gamescomu.

Call of Duty: Vanguard vychází 5. listopadu na PC, PlayStation 4|5, Xbox One a Xbox Series.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz