Prince of Persia: The Lost Crown se brzy objeví na mobilních platformách
The Lost Crown během dubna dorazí na mobily a tablety.
- Prince of Persia: The Lost Crown bude od 14. dubna k dispozici na zařízeních se systémy Android a iOS
- Chystá se i bezplatná ochutnávka
Titul Prince of Persia: The Lost Crown sice posbíral skvělé recenze, komerční úspěch se ale nedostavil. Ubisoft dokonce nechal rozpustit tým, který hru připravil. Metroidvania brzy dostane druhou šanci na mobilních platformách.
Vedení studia Larian kritizuje Ubisoft za Prince of Persia: The Lost Crown
Šéf publishingu studia Larian (Baldur’s Gate 3) se pustil do Ubisoftu. Nelíbí se mu, jak přistoupil ke skvěle hodnocené metroidvanii The Lost Crown.
Princ již 14. dubna dorazí na zařízení se systémy Android a iOS. Ubisoft láká na přepracované ovládání a hratelnost. Například bude možné zapnout automatické akce, třeba v případě parírování, konzumace lektvarů nebo útočení. Počítá se ale i s podporou gamepadů. Francouzská společnost dodává, že hra na aktuálních telefonech a tabletech plynule poběží v 60 FPS.
K dispozici bude také bezplatná ochutnávka. V obchodech App Store and Google Play již nyní můžete učinit předregistraci.
Prince of Persia: The Lost Crown najdete na PC a konzolích PS5, Xbox Series, PS4 a Xbox One.