Předplatné si platí více než třetina hráčů
Hrej.cz Novinka

Předplatné si platí více než třetina hráčů

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 10. 2020 13:07
Reklama
Reklama

Předplatné herní služby jsou všude okolo nás. Téměř každá platforma v současné době nabízí za menší obnos peněz rozsáhlý seznam her po určitou dobu. Asi nejrozšířenější je Xbox Game Pass, který Microsoft neustále buduje. A vypadá to, že se daří.

Společnost Simon-Kucher & Partners dnes vydala studii s názvem The Global Gaming Study: The Future of Subscriptions, ze které se dozvídáme, že podobné služby se začínají pomalu ale jistě rozmáhat. Hlavní zprávou je statistika, která je sestavena na základě odpovědí 13 tisíc hráčů ze 17 zemí, přičemž dotazník byl k dispozici od května do června.

Dle dotazníku si v současné době předplácí nějaké herní předplatné 35 procent hráčů. V USA je to údajně pouze 20 procent, ale v Indii či Indonésii je to dvojnásobek. Z aktivních předplatitelů si ale pouze 9 procent předplácí více služeb, zbytek o tom uvažuje. Toto odvětví tak má stále kam růst – ať už k tomu, aby si hráči platili více služeb, nebo aby počet předplatitelů byl obecně vyšší.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz