PowerWash Simulator koncem ledna vyjde na konzolích PlayStation a Nintendo Switch. V rámci nové zakázky budete pracovat pro Laru Croft
i Zdroj: FuturLab / Square Enix
Novinka PowerWash Simulator koncem ledna vyjde na konzolích PlayStation a Nintendo Switch. V rámci nové zakázky budete pracovat pro Laru Croft

PowerWash Simulator koncem ledna vyjde na konzolích PlayStation a Nintendo Switch. V rámci nové zakázky budete pracovat pro Laru Croft

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

19. 1. 2023 08:00

PowerWash Simulator sice může působit lehce bizarně, ve videohrách je však prostor i pro nadšence do úklidu a vysokotlakých čističů. Do práce se brzy pustí i hráči na dalších konzolích, navíc mohou vzít vskutku lákavou zakázku.

Reklama

  • PowerWash Simulator se již 31. ledna zpřístupní na Switchi, PS4 a PS5
  • Bezplatný balíček odemkne zakázku od Lary Croft

Nyní je PowerWash Simulator k dispozici pouze na PC a na strojích Xbox. Společnost Square Enix však potvrdila, že bude od 31. ledna dostupný i na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Zmíněnou zakázku nabídne bezplatné rozšíření vycházející z Tomb Raidera. Ale pozor! Lara Croft je náročná klientka. Jak sami dobře víte, celé dny se prodírá skrze zabahněné džungle a zaprášené kobky. A všechnu špínu si bere domů. Její honosné sídlo tedy potřebuje trochu opláchnout. 

Balíček obsahuje pět úrovní, krom zabláceného baráku budete muset umýt džíp, motorový člun, překážkovou dráhu a další prostory, o nichž běžní smrtelníci ani nevědí. Více prozrazuje trailer. Rozšíření rovněž dorazí koncem ledna.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz