Populární DJ Steve Aoki zahrál pro fanoušky Sonica, těm se koncert nelíbil
Novinka Populární DJ Steve Aoki zahrál pro fanoušky Sonica, těm se koncert nelíbil

Populární DJ Steve Aoki zahrál pro fanoušky Sonica, těm se koncert nelíbil

Radek Raudenský

Radek Raudenský

1. 12. 2021 21:30

Včera v rámci oslav 30. výročí Sonica uspořádala Sega pro své fanoušky speciální koncert ve spolupráci s DJem Steve Aoki. Ten byl živě vysílán na Twitchi i YouTube, přičemž se zároveň populární hudebník objevil ve virtuálním světě, který reagoval na jeho skladby.

Reklama
Reklama

  • Hodinový koncert populárního DJe fanoušky rychlonohého modrého ježka neoslovil
  • Stěžují si na málo skladeb přímo se týkajících Sonica

I když byl koncert pořádně barevný a poměrně akční, ne všem fanouškům se tato akce líbila. Příznivci Sonica si totiž stěžují na to, že koncert vlastně vůbec nebyl spojený s oblíbeným herním hrdinou a z hodinové akce je zaujal pouze jeden remix soundtracku Stardust Speedway – další skladby vycházely z klasické diskografie, kterou Aoki obvykle hraje.

Někteří pak kritizují celkové pojetí a zpracování akce, tedy umístění DJe do nepříliš kvalitního virtuálního světa, jehož animace a interakce nedosahovaly úrovně interaktivních zážitků, které přináší například Fortnite. Bohužel se tak koncert nesetkal s takovým nadšením, jaké typicky doprovází podobné akce v ostatních virtuálních světech.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz