Podle dalších úniků je WRC hra od EA za dveřmi. Hra by měla být v podstatě hotová
i Zdroj: Codemasters
Novinka Podle dalších úniků je WRC hra od EA za dveřmi. Hra by měla být v podstatě hotová

Podle dalších úniků je WRC hra od EA za dveřmi. Hra by měla být v podstatě hotová

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

21. 3. 2023 13:44

Studia Codemasters a vydavatelství EA se podle všeho chystají na brzké oficiální odhalení a vydání licencovaných závodů EA Sports Rally s licencí WRC. Respektovaný insider billbil-kun totiž na Twitteru zveřejnil informaci, podle které by měla být hra prakticky hotová, nachystaná pro oznámení, a zároveň sdílel ikony seznamu achievementů.

Reklama

  • Podle známého insidera je oznámení a možná i vydání WRC hry od EA na spadnutí
  • Zveřejnil seznam ikon achievementů

Neuvedl sice odkud informace čerpá, v minulosti už ale podobným způsobem prozradil řadu pravdivých podrobností o chystaných hrách, obvykle skrz dolování informací z databází a systémů. 

Magazín Insider Gaming připomíná, že podle jeho starších informací má titul nabídnout funkční editor rallye speciálů s nabídkou minimálně 16 různých licencovaných vozů napříč kategoriemi. Za velmi rychlý vývoj může mimo jiné to, že studio Codemasters využilo základy zrušeného pokračování série Dirt, v podstatě ho tak přetransformovalo s využitím nové licence a pod křídly nových majitelů EA.

Britský tým drží oficiální značku světového rallye šampionátu od letošního roku a potrvá minimálně do roku 2027. Dosud patřila francouzskému Naconu, respektive studiu KT Racing.

Doufejme, že EA brzy vypustí oficiální informace a vyrazíme do terénu.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro hodnocení a psaní komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama