Podívejte se na uniklé záběry z kooperativní akce Project U od Ubisoftu
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Podívejte se na uniklé záběry z kooperativní akce Project U od Ubisoftu

Podívejte se na uniklé záběry z kooperativní akce Project U od Ubisoftu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

14. 10. 2022 10:36

Ubisoft čelí dalšímu úniku. Tentokrát se na internetu objevily záběry z nedávno oznámené kooperace Project U, která je jednou z mnoha chystaných live-service her.

Reklama

  • Objevily se krátké záběry z chystané akce Project U
  • Vidět je celková stylizace a design lokací
  • Hra je stále v úvodní fázi vývojového procesu

Video bylo původně určeno pouze hráčům, kteří se zapojili do právě probíhajících testů. Úvodem řekl pár slov kreativní ředitel Damien Kieken. V první řadě zdůraznil, že je hra postavena na spolupráci s dalšími hráči, bez ní to zkrátka a dobře nepůjde. Také zmínil, že se k žánru kooperativních stříleček snažili přistoupit trochu jinak, na detaily si však budeme muset počkat.

Záběry bohužel příliš mnoho neprozrazují, vypovídají ale o celkové stylizaci využívající lehce přepálené barvy. Při designu lokací autoři evidentně kombinují divokou přírodu a futuristické stavby. 

V ukázce zaznělo, že se na hře pracuje několik let, stále se však pohybuje v úvodní fázi vývoje. Projekt má na starost tým Ubisoft Annecy podepsaný pod Riders Republic.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz