Po oznámení novinky se série Metroid prodává báječně. Je na vrcholu žebříčku Wii U
Metroid Dread Novinka Po oznámení novinky se série Metroid prodává báječně. Je na vrcholu žebříčku Wii U

Po oznámení novinky se série Metroid prodává báječně. Je na vrcholu žebříčku Wii U

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

24. 6. 2021 12:19

Během letošní konference v rámci E3 Nintendo představilo pátý díl série Metroid. Nikoliv trojrozměrného Prime, ale klasického Metroidu ve dvou rozměrech. Hra okamžitě vyvolala poprask v komunitě fanoušků Metroidu, skvěle se předprodává a dokonce ovlivnila i žebříčky prodejů. Konkrétně na Wii U se na první příčky žebříčků nejprodávanějších her dostaly porty předchozích dílů série.

Reklama
Reklama

  • Žebříčky prodejů na Wii U ovládá série Metroid
  • Hráči se vrací do starších dílů, aby se nažhavili na nově oznámený Dread

Nejlépe prodávanou hrou pro Wii U za poslední dobu je Metroid: Zero Mission, remake originálního Metroidu z roku 1986, který vyšel v roce 2004 na handheld GameBoy Advance. Na druhém místě je pak zatím poslední regulérní pokračování Metroid Fusion, které taktéž na GBA vyšlo o dva roky dříve. Zájem je ale i o Prime, na čtvrtém místě žebříčku tak najdeme remasterovaný bundle Prime: Trilogy.

Připomínáme, že oznámená novinka nese jméno Metroid Dread a legendární hrdinku Samus postaví proti robotickému zlu. Pátý díl má ukončit příběhovou zápletku, která začala už s prvním dílem před bezmála 35 lety.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz