PlayStation Store vyzradil termín vydání akční adventury GhostWire: Tokyo
GhostWire: Tokyo Novinka PlayStation Store vyzradil termín vydání akční adventury GhostWire: Tokyo

PlayStation Store vyzradil termín vydání akční adventury GhostWire: Tokyo

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 1. 2022 10:24

Důležité detaily v poslední době stále častěji unikají z velkých obchodů, což platí i pro PlayStation Store. V týdnu prozradil termín vydání rubačky Shadow Warrior, k tomu nyní přihodil informace k akční adventuře GhostWire: Tokio.

Reklama
Reklama

  • GhostWire: Tokyo zřejmě vyjde 24. března
  • Údaj se objevil v obchodu PlayStation Store
  • Krátce poté byla informace odstraněna

Studio Tango Gameworks v létě minulého roku oznámilo odklad, tvůrci přislíbili, že hru doručí zkraje roku 2022. A to by se skutečně mohlo podařit. Server MP1st upozornil, že došlo k updatování karty s hrou v obchodě PlayStation Store, mezi novými údaji je také termín vydání odkazující na 24. března. 

Tato informace se evidentně na stránce objevit neměla, krátce poté totiž byla odstraněna. Skutečnost nicméně dokládají přiložené screenshoty. 

Na brzké vydání odkazuje také fakt, že hra během ledna obdržela certifikaci od ratingových agentur, podle zákulisních informací bychom se do konce měsíce měli dozvědět další doplňující informace. GhostWire: Tokyo míří na PC a na konzoli PlayStation 5

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz