Ghostwire: Tokyo se po měsících ticha odkládá na příští rok
GhostWire: Tokyo Novinka Ghostwire: Tokyo se po měsících ticha odkládá na příští rok

Ghostwire: Tokyo se po měsících ticha odkládá na příští rok

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

13. 7. 2021 17:45

Pár měsíců po Deathloop hlásí Bethesda opožděné vydání i u své druhé časové exkluzivity pro PlayStation 5, Ghostwire: Tokyo. Vize studia Tango Gameworks, jež měla vejít ve skutečnost už koncem letošního roku, se tak rázem posouvá až na příští rok.

Reklama
Reklama

  • Vývojáři Ghostwire: Tokyo přesouvají hru na počátek příštího roku
  • Svým krokem chtějí zabránit přepracování zaměstnanců a uspěchanému výsledku

Akční horor Šindži Mikamiho poděsí hráče až na počátku příštího roku. Důvod si po řadě podobných případů nejspíše dovodíte sami. Vývojáři zkrátka potřebují více času, a to jednak pro zpoždění, které nechtěně nabrali při nečekané změně režimu, a jednak jako prevenci nežádoucího vytížení zaměstnanců.

Nových informací se máme nicméně dočkat i tak, a to překvapivě už poměrně brzy. Zástupci studia totiž spolu s odkladem dali výslovně najevo, že více ze svého umu ukážou už v nadcházejících měsících. Bude-li navíc situace stejná jako u Deathloop, stane se tak pravděpodobně na jedné z akcí PlayStationu.

Ghostwire: Tokyo měl na PC a PS5 podle původního plánu dorazit již v říjnu letošního roku. Délka konzolové exkluzivity, kterou Microsoft přislíbil ctít i po své loňské akvizici Bethesdy, činí jeden kalendářní rok.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz