Hrej.cz Novinka

Oznámeno Rocket League Sideswipe

radek-raudensky
Radek Raudenský
25. 3. 2021 09:20 Sdílej:

Mobilní průmysl je dnes už větší jak konzolový a počítačový trh dohromady. Sílu mobilních her si uvědomilo už mnoho velkých západních studií a nově mezi ně zamíří i Psyonix, tvůrci Rocket League, kteří oznamují Rocket League Sideswipe.

Reklama
Reklama

Hlavní cíl zápasů i hry samotné zůstane stejný – doplazit se s míčem do brány soupeře. Oproti svému vzoru na počítačích a konzolích bude ale mobilní titul vlastně úplně rozdílný. Celý se totiž odehrává z bočního pohledu, hráči tak budou řešit pouze dvě dimenze.

To je samozřejmě pochopitelné rozhodnutí. Ovládání auta v klasickém Rocket League je při pokročilých piruetách složité i na klávesnici, většina profíků tak volí ovladač. Sideswipe ale cílí na ovládání skrze dotykový displej, kde jsou možnosti velmi omezené. I tak má novinka nabídnout pokročilé mechanismy, úpravu aut i rankovací systém. Zápasy mají trvat dvě minuty a soupeřit můžou buď dva, nebo čtyři hráči.

Samozřejmě nesmí chybět ani adrenalinem napumpovaný soundtrack a F2P model. Psyonix plánuje Sideswipe vydat už tento rok, pro Austrálii a Nový Zéland se plánuje limitovaný alpha test skrze Google Play.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz