Overdose má být nový horor od Hidea Kodžimy. Hlavní roli si střihne Margaret Qualley, která se představila v Death Stranding
i Zdroj: Sony Interactive Entertainment
Novinka Overdose má být nový horor od Hidea Kodžimy. Hlavní roli si střihne Margaret Qualley, která se představila v Death Stranding

Overdose má být nový horor od Hidea Kodžimy. Hlavní roli si střihne Margaret Qualley, která se představila v Death Stranding

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

8. 6. 2022 10:38

Na čem pracuje Hideo Kodžima? Tato otázka trápí insidery, novináře, ale především fanoušky jeho práce, kteří se těší na další veledílo. Poslední informace poukazují na horor, který by mohl být představen v následujících dnech.

Reklama
Reklama

  • Tom Henderson údajně viděl ukázku z hororu od Hidea Kodžimy
  • Hra by se mohla představit už během tohoto týdne

Zprávu nemá na svědomí nikdo jiný než Tom Henderson. Insider promluvil o hororu s názvem Overdose, sám měl údajně možnost podívat se na připravený trailer. Ukázka na první dobrou může vzbuzovat dojem, že jde o další Death Stranding, v záběrech se totiž pohybuje Mama, kterou ve hře ztvárnila herečka Margaret Qualley. Ve skutečnosti ale jde o úplně jinou postavu, do světa Death Stranding vůbec nepatří.

Divák podle dostupných informací sleduje Qualley, jak s baterkou postupuje temnou chodbou, teaser končí lekačkou a záběrem na nápis Overdose. Podrobnější detaily zatím chybí, Henderson akorát upozorňuje, že ačkoli je ukázka zachycena v third-peson perspektivě, hra samotná využije first-person kameru.

Je samozřejmě otázkou, kdy bude představena. Už jen kvůli přátelství s Geoffem Keighleym se nabízí úvodní prezentace akce Summer Game Fest, zároveň je ale možné, že se ukáže až na tiskovce Microsoftu, která je naplánovaná na neděli.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz