oficialni-predstaveni-de-blob-pro-ds-a-wii
Novinka Oficiální představení de Blob pro DS a Wii

Oficiální představení de Blob pro DS a Wii

sleepless.

sleepless.

Reklama

Skvělá freewarovka de Blob, kterou stvořilo devět studentů oboru Game Design & Development na umělecké univerzitě v nizozemském Utrechtu, se v únoru příštího roku neobjeví pouze na konzoli Wii, ale i na handheldu Nintendo DS, jak o tom informuje aktuální tisková zpráva.

Vývoj Wii verze de Blob bude mít na starosti australský tým Blue Tongue Entertainment (patří pod THQ), zatímco DS verzi vyvíjí tvůrci z Helixe Studios (rovněž patří pod THQ). Obě verze hry využijí specifických možností jednotlivých platforem, když nechají hráče v roli de Bloba bojovat proti dábělské organizaci I.N.K.T. Corporation, která celé mimozemské město Chroma zbavila barev i života.

Hlavní úkol hráče je tedy jednoduchý. Stůj co stůj musí město i jeho obyvatele obarvit duhovými barvami a vrátit tak do něj život, radost a smích. Vedle rozsáhlé singleplayer kampaně nabídne hra i podporu splitscreen multiplayeru až pro čtyři hráče, což se samozřejmě týká jenom verze pro konzoli Wii. Jestli nabídne mulťák i DS verze, to zatím nevíme. Každopádně, pokud chcete vědět, jak se de Blob bude hrát, tak si určitě stáhněte původní freewarovku, která prostě nemá chybu. Jen tak mimochodem, hlavní hrdina hry de Blob se stal v mezičase maskotem města Utrecht.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama