Hrej.cz Novinka

Nuketown dorazí do CoD: BOCW příští týden

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
22. 11. 2020 10:00 Sdílej:
Reklama
Reklama

Mapa Nuketown, jež proslula hlavně svým výskytem v prvních Black Ops, dostane vlastní revizi i nejnovějším pokračování značky. Možnost navštívit povědomou lokalitu známou z minulých dílů dostanou hráči už příští týden.

Potěmkinova vesnička přetvořená na bitevní zónu nalezla zálibu hráčů zejména svým silným důrazem na klaustrofobní souboje a intenzivní přestřelky. Ve své nynější iteraci, Nuketown ’84, bude navíc doplněna i o bezplatný balíček, obsahující attachementy pro brokovnici, nové weapon charms, speciální nálepky a rozšířenou úpravu profilu formou přidaného emblému.

Zpřístupnění balíčku Nuketown Weapon Bundle proběhne automaticky u všech hráčů, kteří se do hry přihlásili ode dne vydání, nebo zakoupí a spustí hru do 4. prosince. Veškeré zmíněné předměty by se hráčům měly do inventářů začít přidávat od 20. listopadu. Tedy pouhé čtyři dny před plánovaným datem přidání Nuketown ’84, jež připadá na 24. listopadu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz