Nový mód do Rainbow Six: Siege
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Nový mód do Rainbow Six: Siege

Nový mód do Rainbow Six: Siege

Radek Raudenský

Radek Raudenský

Reklama

Ubisoft si se svými live service Rainbow Six: Siege vede velmi dobře. Neustále do něj pumpuje nový obsah, a nyní z ničeho nic vypustil novou westernovou akci Showdown, jenž poběží od 2. do 16. července.

Nový mód do Rainbow Six: Siege
i Zdroj: Hrej.cz

Na upravené mapě Fort Truth se hraje 3v3 mód, kde musí hráči zabezpečit určitou oblast. Proti sobě se postaví The Law, z něhož si můžete vybrat Mavericka, Ash, Twitche, Capitaa a Glaze. Proti zákonu se postaví Graveltop Gang s Alibi, Kaidem, Caveirou, Maestrem a Rookem. Ale pozor – jediné zbraně, které jsou povolené, je brokovnice BOSG.12.2 a Magnum.

Nový mód do Rainbow Six: Siege
i Zdroj: Hrej.cz

Celá mapa včetně všech operátorů a zbraní je přepracována do westernovského stylu. Abyste se do atmosféry pořádně vcítili, upravený je i HUD. Neuvidíte životy, náboje ani crosshair. Samozřejmostí je spousta exkluzivních skinů a za připojení se do hry během pořádání Showdownu dostane každý hráč jeden balíček se skiny.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama