Nově oznámená rubačka Unawake slibuje intenzivní souboje. First-person akce využívá Unreal Engine 5
i Zdroj: Steam
Novinka Nově oznámená rubačka Unawake slibuje intenzivní souboje. First-person akce využívá Unreal Engine 5

Nově oznámená rubačka Unawake slibuje intenzivní souboje. First-person akce využívá Unreal Engine 5

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 8. 2022 10:10

Filmy, seriály a videohry už nás naučily, že pokojný život typického archeologa čas od času narušují vypjaté momenty. Indiana Jones by mohl vyprávět. A podobně je na tom hrdina z Unawake.

Reklama

  • Studio RealityArts oznámilo first-person akci Unawake
  • Hra by měla vyjít někdy během příštího roku

Hlavní protagonista se totiž nachomýtne k nálezu starověkého města, které dle odhadů skrývá cenné artefakty. Krátce po sestoupení do nově objevených struktur se však ocitá uprostřed válečné vřavy, na každém kroku naráží na hrůzostrašné bestie. A jak už to tak v podobných titulech bývá, brzy zjistí, že musí bojovat nejen o vlastní život, ale také o záchranu celého lidstva.

Hru oznámilo turecké studio RealityArts, které při této příležitosti navázalo spolupráci s vydavatelem Toplitz Production. Autoři se nebojí experimentovat, dohromady míchají fantasy, sci-fi a také historii. Hlavním tahákem jsou však akční souboje, v kombinaci s first-person kamerou slibují intenzivní zážitek. Suboják navíc okoření více než 20 dovedností, které se budou postupně odemykat na základě získaných zkušenostních bodů.

Závěrem se sluší dodat, že Unawake využívá Unreal Engine 5. Hra by měla vyjít někdy v příštím roce, konkrétní termín ale zatím prozrazen nebyl.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz