Nové Need for Speed má kombinovat fotorealistickou grafiku a "anime prvky", tvrdí insider
i Zdroj: Criterion
Novinka Nové Need for Speed má kombinovat fotorealistickou grafiku a "anime prvky", tvrdí insider

Nové Need for Speed má kombinovat fotorealistickou grafiku a "anime prvky", tvrdí insider

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 4. 2022 16:17

Loni jsme se nového dílu Need for Speed bohužel nedočkali. Studio Criterion totiž vypomáhalo s tvorbou Battlefield 2042 a na vývoj vlastní hry nemělo dostatečné zdroje. Po nepříliš pozitivním vydání se tak vývojáři vrátili zpět k rozpracovaným projektům a my tak dostáváme první spekulace.

Reklama
Reklama

  • Novinář a insider Jeff Grubb tvrdí, že nové Need for Speed bude kombinovat fotorealistickou grafiku a anime prvky
  • Hra se má odehrávat ve fiktivním Chicagu
  • Má se navrátit autolog pro multiplayer

Ty přináší novinář a insider Jeff Grubb, který ve speciálním programu Giantbomb prozradil, jakou stylizaci má nový díl přebrat. „Bude to fotorealistické, ale navrch se plánují jakési anime prvky. Asi to znáte, když vidíte nějakou reklamu na auto a při jízdě z toho auta vystřelují takové kreslené ohně a různé další věci. Tak na něco takového Criterion cílí.“

V našem regionu takové reklamy nejspíše nenajdeme a bohužel ani v redakci jsme se nedokázali shodnout na tom, jaká reklama by podobné prvky používala. Pokud ale o nějaké takové víte, rozhodně nám dejte vědět do komentářů!

Vedle toho Grubb řekl, že se do franšízy má navrátit autolog pro multiplayer – tedy že si hráči budou moci upravit každou část svého auta. Poslední zveřejněnou informací je zasazení – nové Need for Speed se má odehrávat ve fiktivní verzi Chicaga.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz