nova-videa-civ-iv-ski-racing-06-f-e-a-r-the-shadow-of-aten-a-dalsi
Novinka Nová videa - Civ IV, Ski Racing 06, F.E.A.R., The Shadow of Aten a další

Nová videa - Civ IV, Ski Racing 06, F.E.A.R., The Shadow of Aten a další

sleepless.

sleepless.

7. 10. 2005 09:33
Reklama
Reklama

Soubor nových videoukázek z více i méně očekávaných titulů pro PC a konzole – Ski Racing 2006, Civilization IV, F.E.A.R., The Shadow of Aten, Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------The Shadow of Aten - trailerpack - Trojice videoukázek z akční adventure The Shadow of Aten, které dohromady nabízí 5 minut 25 sekund záběrů z jedné opuštěné lokace (Káhira), z nic moc CG intro filmečku a záběrů z několika her a filmů, kterými se tvůrci nechali inspirovat.Civilization IV - hanging gardens video - Krátké promo video ze strategie Civilization IV, který nabízí zrychlený pohled na stavbu modelu jednoho ze sedmi divů světa, konkrétně vysutých zahrad v Babylóně.Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan - promo video - Minutu a půl dlouhá videoukázka z chystaného datadisku Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan, který je v pořadí již třetím, kterého se hráči MMORPG Final Fantasy XI dočkají. Záběry na videu presentují co na hráče v datadisku čeká.F.E.A.R. - MP video č.2 - Více než minutu a půl dlouhá videoukázka představující multiplayer v hororové akci F.E.A.R. Video je sestaveno ze záběrů, jež presentují několik multiplayer módů, přičemž dění na obrazovce svým komentářem doplňuje producent hry Rob Loftus.Ski Racing 2006 - promo video - Necelou minutu a půl dlouhé video z lyžařské simulace Ski Racing 2006 od JoWoodu. V první polovině jsou na záběrech představeny krásné svahy, jež na hráče čekají a v druhé polovině už záběry nabízí pohled na krkolomnou jízdu jednoho ze závodníků.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz