Nová ukázka představuje střílení brokovnicí  v projektu ILL, ten nově běží na Unreal Engine 5
Novinka Nová ukázka představuje střílení brokovnicí  v projektu ILL, ten nově běží na Unreal Engine 5

Nová ukázka představuje střílení brokovnicí  v projektu ILL, ten nově běží na Unreal Engine 5

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

29. 12. 2021 15:02

Nezávislé studio Team CLOUT připravilo další ukázku svého hororového projektu ILL. Ten jsme poprvé viděli už před několika měsíci, první záběry nám vyrazily dech, tehdy šlo ale jen o velmi hrubý koncept toho, jak by hra měla vypadat. Nové záběry už jsou o něco uvěřitelnější, hru navíc tým nově vyvíjí v Unreal Engine páté generace.

Reklama
Reklama

  • Nové video ukazuje gameplay z projektu ILL
  • Hororový projekt nově vzniká v Unreal Engine 5

O hře jako takové toho příliš nevíme, respektive je velmi obtížné získat konkrétní informace. Dle informací na Patreonu projektu nyní hru vyvíjí celkem 8 vývojářů na plný úvazek s podporou externích tvůrců. Přechod na Unreal Engine 5 prý proběhl velmi hladce a hra nyní vypadá ještě lépe než kdy dříve. Autoři v pár bodech slibují vtahující grafiku s drsným designem, propracovaný fyzikální model (ten se snaží patřičně demonstrovat v trailerech) s ustřelováním končetin a jednoduše pochopitelný příběh bez duchařských klišé.

První zmínky o projektu ILL se objevily na začátku letošního roku. Velmi vyčištěné záběry ale působily spíše jako koncept atmosféry a prostředí, silně inspirované například sérií Resident Evil.  Zájem samozřejmě vzbouzel i úchvatný a zároveň velmi odpudivý design monster a mutantů. Část záběrů, konkrétně ten s autonehodou, se objevuje i v aktuálním traileru. Ten se mimochodem jako první objevil na oficiálním youtubovém kanálu autorů, dosud videa vycházela na různorodých malých účtech fanoušků.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz