Hrej.cz Novinka

Nintendo oznámilo HD TLoZ: Skyward Sword

radek-raudensky
Radek Raudenský
18. 2. 2021 10:42 2 Sdílej:

Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu. Dobrá je, že se na včerejším Nintendo Direct mluvilo o Zeldě. Ta špatná je, že nikoliv o pokračování Breath of the Wild. Nintendo totiž oznámilo vydání remasteru The Legend of Zelda: Skyward Sword, tedy staršího dílu této franšízy, který původně vyšel na Nintendo Wii.

Reklama
Reklama

Vzhledem k tehdejšímu zaměření konzole Wii byla hra závislá na pohybovém ovládání, což nebylo mnohými hráči kladně přijato. Nová verze tuto funkcionalitu nabídne taktéž, tentokrát bude její využívání dobrovolné. Souboje mají být díky rychlejšímu procesoru plynulejší, mimo to by nový port měl přinést "pouze" zlepšenou grafiku. Jelikož budou oddělitelné ovladače hojně využívány, oznámila společnost také speciální Skyward Sword edici Joy-Conů. Vydání hry i ovladačů je stanoveno na 16. července.

Bohužel na novinky ohledně pokračování Breath of the Wild nedošlo. Vedení se pouze zmínilo o tom, že vývoj pokračuje slibně a více detailů se dozvíme v průběhu tohoto roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz