hPod #806 nakonec z důvodu technických problémů nejvyde v obvyklém čase. Uslyšíme se v pátek! Omlouváme se.
Netflix oficiálně potvrdil, že do nabídky zařadí i videohry. Zpočátku se zaměří na mobilní platformy
Hrej.cz Novinka

Netflix oficiálně potvrdil, že do nabídky zařadí i videohry. Zpočátku se zaměří na mobilní platformy

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 7. 2021 10:09

Minulý týden se objevily informace o dalších plánech streamovací služby Netflix, která se podle všeho chystá dobýt i svět videoher. Společnost nyní tuto skutečnost potvrdila.

Reklama
Reklama

  • Netflix do nabídky opravdu zařadí i videohry
  • Skutečnost potvrdil v poslední finanční zprávě
  • Konkrétní detaily zatím neprozradil

Rozšíření nabídky o videohry bylo potvrzeno v poslední finanční zprávě. Z ní vyplývá, že se zpočátku zaměří primárně na mobilní platformy, hry by se měly objevit v další obsahové kategorii, a to bez jakéhokoliv navýšení ceny předplatného.

Ze zprávy určené investorům vyplývá, že společnost zkrátka hodlá rozšířit obsahovou nabídku, první tituly by měly otestovat, zda bude mezi zákazníky o videohry zájem. “Myslíme, že teď je ten správný čas, abychom zjistili, jak naši předplatitelé vnímají hry.”

Zatím však stále nejsou známy žádné konkrétní plány. K Netflixu se za účelem rozvoje herní sekce připojil Mike Verdu, nyní zde zastává pozici viceprezidenta herního vývoje. Verdu patří mezi veterány herního průmyslu, působil ve vedení Atari nebo EA (na pobočce v Los Angeles), pracoval pro Facebook, zkušenosti má i na poli mobilních her (Zynga, EA Mobile).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz