Na začátku července proběhne technický test nového Battlefieldu
Battlefield 2042 Novinka Na začátku července proběhne technický test nového Battlefieldu

Na začátku července proběhne technický test nového Battlefieldu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

10. 6. 2021 15:33

Je jasné, že se o Battlefieldu 2042 v nadcházejících dnech i týdnech bude psát ve velkém. Série si přeci jen dala tříletou pauzu, po které DICE přineslo nadupaný trailer plný akce i náznaky toho, že by další díl mohl nabídnout spoustu prvků, na které hráči čekali. A vypadá to, že by si určitá sorta fanoušků nový díl mohla vyzkoušet už brzy.

Reklama
Reklama

  • Příští měsíc by měl proběhnout technický test nového Battlefieldu
  • Nepůjde o prezentaci finálního produktu, testovat se bude v grey box prostředí
  • Hráč budou vybráni z komunity kolem série

Skrze oficiální stránky se totiž dozvídáme, že DICE plánuje spustit technický test pro omezený počet hráčů. Ten nebude reprezentovat Battlefield 2042 v plné kráse, studio totiž plánuje spustit tzv. grey box environment, tedy prostředí bez textur. Test by měl začít na začátku července s účelem nasbírat zpětnou vazbu, vyzkoušet stabilitu serverů i renderovací výkon.

Do testů se ale nedostane jen tak někdo. DICE plánuje vybrat hráče z hráčské rady, tedy skupiny Battlefield veteránů, kteří budou muset podepsat NDA. Samotný obsah testu se bude skládat z mapy Orbital v režimu Conquest, do kterého se zapojí 128 hráčů. K dispozici budou čtyři představení specialisté, několik zbraní i vozidel. 

„Playtest bude rozdílný od těch, které jsme dělali v minulosti. Bude to grey box prostředí, a to z několika důvodů, zejména pro vyzkoušení našich back end systémů a matchmakingu,“ tvrdí vývojáři. Snad se brzy dozvíme i datum otevřeného beta testování, které DICE taktéž plánuje.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz