DICE má na dnešek připravený livestream. Vývojáři budou diskutovat o Battlefield 2042
Battlefield 2042 Novinka DICE má na dnešek připravený livestream. Vývojáři budou diskutovat o Battlefield 2042

DICE má na dnešek připravený livestream. Vývojáři budou diskutovat o Battlefield 2042

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 6. 2021 15:06

Když nám EA odhalilo Battlefield 2042 skrze cinematic trailer a později i gameplay záběry, chyběla možnost slyšet novinky a myšlenkové pochody přímo z úst vývojářů. To se ale nakonec změní – studio DICE totiž na dnešní večer oznámilo speciální stream, kde se autoři o hře patřičně rozmluví.

Reklama
Reklama

  • DICE si na dnešní večer připravilo livestream
  • Bude diskutovat o odhalení Battlefield 2042
  • Žádných větších novinek bychom se dočkat neměli

Livestream proběhne dnes na Twitch kanále Battlefieldu od 17:00 a bude se věnovat zejméná prvnímu odhalení hry. Hlavními aktéry budou generální manažer DICE Oskar Gabrielson a senior design director Daniel Berlin. Během vysílání by pak měli dorazit i další vývojáři.

Jak upozorňuje web VG 24/7, nejspíše nedostaneme žádné nové záběry ze hry, vývojáři ale budou diskutovat o odhalených novinkách, vysvětlovat a komentovat jejich principy, a možná nám prozradí další detaily o fungování konkrétních mechanismů. Větší odhalení dalších novinek by mělo přijít během EA Play, jenž proběhne v červenci.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz