Na Switch brzy dorazí remastery prvních dvou dílů série Life Is Strange. Trailer odhaluje konkrétní termín
i Zdroj: Steam
Novinka Na Switch brzy dorazí remastery prvních dvou dílů série Life Is Strange. Trailer odhaluje konkrétní termín

Na Switch brzy dorazí remastery prvních dvou dílů série Life Is Strange. Trailer odhaluje konkrétní termín

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 8. 2022 09:25

Majitelé konzole Nintendo Switch netrpělivě vyhlíží kolekci remasterů série Life is Strange, které na hybridní konzoli stále chybí. Z oznámení společnosti Square Enix naštěstí vyplývá, že už moc dlouho čekat nebudou.

Reklama


Řeč je o Life is Strange: Arcadia Bay Collection, která skrývá remaster prvního dílu a také navazujícího Before The Storm. Vývojáři zařídili pohlednější grafiku, vylepšili animace a také se postarali o celkovou optimalizaci přímo pro konzoli od Nintenda. 

Dojde také na původní písničky, které ve hrách zazněly. Právě soundtrack byl v recenzích původních her často chválen, nesmí tedy chybět ani v remasterech.

Přiložený trailer prozrazuje, že hrátky s časem začnou 27. září. Sluší se dodat, že jsou remastery k dispozici také na PC a na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series, a to v rámci Life is Strange: Remastered Collection.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz