Life is Strange: Remastered Collection vyjde v avizovaném termínu, verze pro Nintendo Switch se ale opozdí
Novinka Life is Strange: Remastered Collection vyjde v avizovaném termínu, verze pro Nintendo Switch se ale opozdí

Life is Strange: Remastered Collection vyjde v avizovaném termínu, verze pro Nintendo Switch se ale opozdí

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 1. 2022 13:19

Začátkem února dorazí remasterovaná kolekce Life is Strange zahrnující původní hru i přídavek Before the Storm. Nyní se ale ukazuje, že ve slíbeném termínu nestihne vyjít na všech platformách.

Reklama
Reklama


Square Enix se v příspěvku na Twitteru podělil o malý update, z něj bohužel vyplývá, že došlo k odložení verze pro konzoli Nintendo Switch, vývojáři totiž potřebují k jejímu dokončení více času. Pro jistotu nebyl zveřejněn náhradní termín, musíme se tedy spokojit s informací, že dorazí ještě letos.

Stejná situace v týdnu nastala v případě cloudové verze Dying Light 2, i s ní mají vývojáři z Techlandu plné ruce práce, rozhodli se tedy, že termín o několik měsíců posunou.

Pokud se jedná o zbylé platformy, tam se nic nemění. Life is Strange: Remastered Collection se 1. února zpřístupní na PC, konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series a ve službě Stadia. Zpráva zároveň slibuje, že se k nám před vydáním dostanou doprovodné materiály, hned příští týden v úterý dojde ke zveřejnění rozšířené ukázky.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz