Na Steamu se objevily další náznaky na PC verzi rogue-like akce Returnal
i Zdroj: Housemarque / Sony Interactive Entertainment
Returnal Novinka Na Steamu se objevily další náznaky na PC verzi rogue-like akce Returnal

Na Steamu se objevily další náznaky na PC verzi rogue-like akce Returnal

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

9. 11. 2022 08:50

Zdá se, že hráči na PC brzy ochutnají další záležitost z produkce PlayStation Studios. Tentokrát jde o titul od studia Housemarque, které zřejmě připravuje PC verzi third-person střílečky Returnal.

Reklama

  • V rámci SteamDB se objevily další informace k Returnal
  • Stránka s hrou již obsahuje oficiální název
  • Hra však stále nebyla oficiálně oznámena

Ačkoli oficiálně stále nebylo nic potvrzeno, za poslední měsíce se objevila celá řada náznaků. Většina z nich pochází z databáze na Steamu, kde skrze jednotlivé updaty prosakovaly další a další informace odkazující na oceňovanou rogue-like střílečku.

I poslední zprávy pochází ze SteamDB. Stránka s hrou totiž po další vlně updatů vůbec poprvé obsahuje název hry. I nadále se skrývá pod označením “Oregon”, maskování ale nakonec moc nepomohlo, jelikož internetoví detektivové narazili na dobře známé pojmy přímo ze hry (Atropos, Helios, Tower of Sisyphus).

Uvedení oficiálního názvu by mohlo znamenat, že se pomalu chystá oficiální oznámení. Těžko říct, kdy PC port nakonec dorazí, sluší se ale připomenout, že společnost Sony už letos vystřílela dost nábojů (God of War, Marvel’s Spider-Man Remastered, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Sackboy: A Big Adventure). Tuto munici si tedy pravděpodobně nechá až na příští rok.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz