Na pokračování The Outer Worlds se možná pracuje déle, než se předpokládalo
The Outer Worlds 2 Novinka Na pokračování The Outer Worlds se možná pracuje déle, než se předpokládalo

Na pokračování The Outer Worlds se možná pracuje déle, než se předpokládalo

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

26. 11. 2021 08:00

Když bylo v červnu oznámeno pokračování oceňovaného RPG The Outer Worlds, přdpokládalo se, že je vývoj na úplném začátku. Humorně střižený trailer ostatně narážel na skutečnost, že autoři ještě nestihli připravit žádné gameplay záběry, které by mohli ukázat, vlastně ani nedokončili scénář, a to jediné, co je opravdu hotové, je název - The Outer Worlds 2. Je ale možné, že nás autoři maličko tahali za nos.

Reklama
Reklama

  • Druhý díl The Outer Worlds je zřejmě ve vývoji už přes dva roky
  • Skutečnost naznačuje LinkedIn profil ředitele produkce
  • Hra by měla vyjít koncem roku 2023

Pozorní fanoušci si totiž všimli LinkedIn profilu ředitele produkce, jímž je Dan Maas. Tam se povedlo vyčíst, že vývojáři v Obsidianu začali pracovat na dvojce bezprostředně po odbavení původní hry, dokonce začali už v září roku 2019, tedy měsíc před oficiálním termínem vydání. 

To logicky znamená, že se nečekalo na zpětnou vazbu od recenzentů a samotných hráčů, ani na výsledky z prodejů, vedení studia si zřejmě bylo jisté, že se nové značce bude skvěle dařit. Odhad byl naštěstí správný. 

O dvojce autoři zatím nemluví, proslýchá se ale, že by měla vyjít koncem roku 2023, případně začátkem roku dalšího. Vzhledem k tomu, že už se na ní pracuje více než dva roky, mohla by se ve zmíněném termínu opravdu objevit. Je ale samozřejmě otázkou, jak hra pod rukama autorů nakonec nabobtná.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz