Na Mario + Rabbids Sparks of Hope pracuje třikrát více vývojářů, než na prvním dílu
i Zdroj: Hrej.cz
Mario + Rabbids Sparks of Hope Novinka Na Mario + Rabbids Sparks of Hope pracuje třikrát více vývojářů, než na prvním dílu

Na Mario + Rabbids Sparks of Hope pracuje třikrát více vývojářů, než na prvním dílu

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

28. 6. 2021 10:22

Francouzský vydavatel Ubisoft si na svou letošní keynote v rámci E3 přivezl dvě velká překvapení. Tím prvním z nich bylo oznámení pokračování povedené tahovky Mario + Rabbids, tentokrát s podtitulem Sparks of Hope. V něm se Mario, jeho přátelé a parta šílených králíků vydávají na cestu napříč galaxií, většími ambicemi se tedy hra rozhodně netají. A má proč, na projektu totiž pracuje podstatně větší tým.

Reklama

  • Na Mario + Rabbids Sparks of Hope pracuje zhruba 300 lidí
  • To je třikrát více než na jedničce, hra je odpovídajícím způsobem větší
  • Nabídne pár změn dle žádostí hráčů

Italský magazín Multiplayer vyzpovídal kreativního ředitele milánské pobočky Ubisoftu Davida Silianiho a jednu z producentek Cristinu Navu. Ti samozřejmě nemohli být příliš konkrétní, o pár zajímavých informací se ale podělili. Například podotkli, že na prvním díle pracovaly týmy z Milána a Paříže, společně ale tvořily jen zhruba stočlenný tým. Na Sparks of Hope pracuje zhruba 300 zaměstnanců Ubisoftu a i hra samotná tomu odpovídajícím způsobem bobtná. 

Pro srovnání, Ubisoft zveřejnil, že na starším Assassin’s Creed Origins pracovalo zhruba 1000 lidí, u ještě rozsáhlejších pokračování Odyssey a Valhalla tak bude cifra pravděpodobně výrazně větší.

Tvůrci v rozhovoru také prozradili, že už nebude existovat žádné omezení toho, jak postavíte svůj tým. Pokud chcete, můžete bojovat jen s králíky, nebo naopak jen s Mariem a jeho partou. Prý šlo o jednu z nejžádanějších změn oproti prvnímu dílu. Chybět nemá úplně volná kamera a větší důraz je kladen na průzkum světa. Vyzvídaný pár na druhou stranu upozornil na to, že nepůjde o open world.

Mario + Rabbids Sparks of Hope vychází na Nintendo Switch během příštího roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz