Na co se Bethesda vrhne po dokončení Starfieldu? Na řadě je další díl The Elder Scrolls, pak teprve dojde na Fallout
i Zdroj: Bethesda
Novinka Na co se Bethesda vrhne po dokončení Starfieldu? Na řadě je další díl The Elder Scrolls, pak teprve dojde na Fallout

Na co se Bethesda vrhne po dokončení Starfieldu? Na řadě je další díl The Elder Scrolls, pak teprve dojde na Fallout

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

15. 6. 2022 09:31

V Bethesdě se nyní připravuje především “Skyrim ve vesmíru”, vývojáři by hru měli odbavit někdy během příštího roku. Na co se vrhnou, až bude hotová? Todd Howard nastínil, že na řadě bude nástupce skutečného Skyrimu.

Reklama
Reklama

  • Todd Howard potvrdil, že se Bethesda po uvedení Starfieldu přesune k The Elder Scrolls
  • Hra je nyní v předprodučkní fázi
  • Teprve poté přijde na řadu Fallout

Ředitel Bethesda Game Studios v rozhovoru pro magazín IGN potvrdil, že se tým následně přesune k oblíbené fantasy sérii. “Ano, The Elder Scrolls VI je v předprodukční fázi. A poté budeme připravovat Fallout 5, takže na talíři toho máme opravdu hodně.” 

Kdepak, vývojáři pracující pro Bethesdu se nemusí obávat, že by neměli dostatek práce. Howard v této souvislosti dodal, že by chtěl chystané hry odbavit rychleji, to ale z principu věci zřejmě nebude možné. “Zabere to hodně času. Opravdu bych si přál, aby vyšly dříve, snažíme se, jak to jen jde, ale chceme, aby byly na nejlepší možné úrovni kvality.”

Howard koncem minulého roku naznačil, že už mají několik nápadů k dalšímu Falloutu, nic konkrétního ovšem samozřejmě neprozradil. Na pátý díl si fanoušci ostatně ještě pěkných pár let počkají.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz